O firmie

Serdecznie witamy !

Biuro nieruchomości MDOM prowadzone jest przez Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami Ewę Pietnicką , pracującą w zawodzie od 1994 roku, posiadającą licencję

zawodową nr 510 nadaną w 1999 roku przez nieistniejący dzisiaj Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast .

Profesjonalne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Pełna obsługa transakcji od zgłoszenia -do przekazania kluczy. 

Pomagamy w regulacji stanu prawnego nieruchomości. 

Pomagamy w sprzedaży dużych (także zadłużonych) mieszkań lub domów i poszukujemy mniejszego lokum do kupienia. 

Podchodzimy do każdej sprawy indywidualnie. Osobom starszym zapewniamy dowóz do notariusza, na miejsce oglądania oferowanego do kupna mieszkania, domu lub do banku. Udzielamy skutecznej pomocy przy dokończeniu spraw spadkowych przed sprzedażą nieruchomości. 

Gwarantujemy spokój i miłą atmosferę podczas transakcji. Umożliwiamy sprawdzenie księgi wieczystej tuż przed podpisaniem aktu notarialnego, niezależnie od przedłożenia aktualnego papierowego odpisu. 

Zajmujemy się sprzedażą mieszkań w tak zwanej nowej cegle na nowych osiedlach ale także oferujemy mieszkania w blokach i wieżowcach, po niższej cenie rynkowej.

Oferujemy domy, szeregowce, piętra lub partery domów dwurodzinnych, mieszkania na poddaszu, adaptacje strychów i przybudówki.

Pośredniczymy w wynajmowaniu mieszkań dla studentów, rodzin z dziećmi, pracowników firm i osób samotnych - na każdą kieszeń i we wskazanych przez poszukującego dzielnicach, z dobrym dojazdem.

Oferujemy nieruchomości o wysokim standardzie dla wymagających oraz skromniejsze M dla mniej zasobnych portfeli - mieszkania umeblowane w pełni wyposażone, częściowo umeblowane lub całkowicie bez wyposażenia.

Każdy klient jest dla nas ważny, cenimy sobie polecanie nas innym osobom przez naszych klientów.

Polecamy doskonałą kancelarię notarialną:

Zuzanna Zydorowicz

ul. Bohaterów Warszawy 34/35

70-340 Szczecin tel.: (091) 484-16-36

fax: (091) 484-31-88

pozostawiając oczywiście wybór dowolnego notariusza Państwu.

Ewa Pietnicka pośrednik od 1994 roku
licencja zawodowa nr 510
telefon komórkowy: 501-136-710
e-mail: ewapietnicka@wp.pl


Zdjęcia umieszczone w ofertach podlegają ochronie wynikającej z ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (z późniejszymi zmianami).